ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
ilość miejsc ograniczona
REJESTRACJA

zaproszenie

 

 

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego, serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej, dziesiątej już edycji

Śląskich Spotkań Kardiochirurgii z Kardioanestezjologią,
corocznej konferencji Sekcji Kardiotorakoanestezjologii PTAiIT


Tematyka dotychczasowych konferencji tradycyjnie obejmowała zawsze ważne dla naszego środowiska zagadnienia, ale podczas każdej kolejnej edycji jeden temat był zwykle dominujący. W zeszłym roku tematem tym było utlenianie pozaustrojowe (ECMO).

Zachęceni sukcesem ubiegłorocznej konferencji, planujemy kontynuować tę tematykę, ale omówimy też problemy związane z farmakoterapią układu krążenia, wytyczne dotyczące okołooperacyjnej hemostazy i inne ważne dla nas zagadnienia. Nowością będzie edukacyjna formuła niektórych sesji, podczas których po przedstawieniu wykładów zaproponujemy Państwu quiz z przypadkami i interaktywne głosowania z udziałem wszystkich uczestników.


Liczymy, że spodoba się Państwu nowa formuła sesji edukacyjnych, a zaproponowana tematyka spotkania spotka się z dużym zainteresowaniem.W imieniu swoim, Zarządu Sekcji Kardiotorakoanestezjologii PTAiIT oraz Komitetu Organizacyjnego i Naukowego 10 SSKK, serdecznie zapraszam Państwa do Katowic!

 

Dr hab.n.med. Paweł Nadziakiewicz

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego 10 SSKK

Przewodniczący Sekcji Kardiotorakoanestezjologii PTAiIT

 

 

Ta strona używa ciasteczek (COOKIES). Zapoznaj się z Polityką prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.